Voor Ministerie van Economische Zaken zijn wij op zoek naar een Solution Architect Data.
NB.
In het kader van de wDBA kan deze opdracht alleen op basis van “detachering” worden uitgevoerd. ICQ Groep biedt hiervoor diverse mogelijkheden. Hierbij kun je rekenen op een aantrekkelijk salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd in de mogelijkheden die wij daarvoor bieden? Ga dan naar https://www.icq-groep.nl/over-icq/nieuws/actueel/update-wet-dba-wij-zijn-er-klaar-voor-jij-ook
Opdracht:
De solutionarchitect zal een oplossing bedenken en ontwerpen voor het beter ontsluiten van data uit de Nationale Platformen. Dit platform wordt binnen RVO gebruikt voor een groot aantal nationale regelingen. De werkzaamheden bestaan uit:
- het opstellen van een vernieuwd datamodel voor het betreffende platform dat past binnen de enterprise-architectuur van RVO;
- het ontwerpen van een oplossing om het ontsluiten van data voor nieuwe vormen van klantinteractie mogelijk te maken;
- het ontwerpen van een oplossing om het ontsluiten van data ten behoeve van secundair datagebruik voor analyses en rapportages mogelijk te maken.
Bij RVO wordt het dienstverleningsproces ondersteund door een aantal uitvoeringsplatforms. De data in deze platforms zijn sterk verbonden met de uitvoeringsfunctie van het platform waardoor deze data moeilijk te ontsluiten zijn voor een betere klantinteractie (regie op gegevens) en hergebruik voor andere functies zoals analyses en rapportages.
Kansen voor Nederland, kansen voor jou en cultuur:
Een duurzame, economisch sterke samenleving: daar werken we aan bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). Met nationale en internationale programma’s, van de energietransitie en voedselproductie tot ontwikkelingsprojecten in Afrika. Met voorlichting, advies, financiering, subsidies en hulp bij het vinden van zaken- of kennispartners. Door slim organiseren en maximaal gebruik van digitale communicatie zorgen we voor een soepele en optimale dienstverlening. Door elkaar op te zoeken en verbindingen te leggen bieden we nieuwe inzichten en mogelijkheden. Voor en achter de schermen zetten 6000 mensen zich in voor een economisch sterk, innovatief en duurzaam Nederland, op verschillende vestigingen in Nederland. Ook voor jou zijn er kansen!
Onze adviseurs weten als geen ander wat er nodig is om ondernemende Nederlanders vooruit te helpen. Beoordelaars nemen subsidie- en andere verzoeken onder de loep en helpen de aanvragers om nieuwe stappen te zetten. Inkopers benutten de inkoopkracht van de Rijksoverheid, ook om maatschappelijke doelen te bereiken. De medewerkers van de frontoffice staan iedereen te woord die vragen heeft. Functioneel beheerders ontwikkelen en onderhouden digitale loketten. Projectmanagers onderzoeken wat de mogelijkheden van big data zijn. Juristen zorgen dat we ons houden aan wet- en regelgeving. En communicatieadviseurs ontwikkelen toegankelijke websites voor voorlichting en advies.
Wie ondernemend Nederland een warm hart toedraagt, kan bij onze organisatie dus alle kanten op.
Eisen:
- Ervaring met het opstellen en omgaan met architecturen binnen de overheid (4 jaar)
- Togaf Practitioner
Wensen:
- Kennis van recente ontwikkelingen op IV-gebied, bijvoorbeeld aangetoond door deelname aan vakgroepen of competence centers.
- Kennis op het gebied van NORA
- Kennis van SAFE Agile werken
- Ervaring met het werken binnen een uitvoeringsorganisatie
Competenties:
- Communicatief sterk in woord en geschrift
Algemene informatie m.b.t. de aanvraag:
Locatie: Den Haag
Begindatum: 1 mei 2025
Duur: 6 maanden
Optie op verlenging: ja
Inzet per week: 36 uur
Tarief: marktconform
Sluitingsdatum: 28-04-2025
Sluitingstijd: 09:00 uur
Intakegesprek: n.t.b.
Meer informatie:
Zo zorg je ervoor dat jouw aanbieding opvalt:
CV in topvorm: Lever je CV aan in Word-formaat, in de taal van de opdracht en in een professionele en prettige leesbare lay-out. Maak het CV niet langer dan 7 pagina’s. Laat zien dat je oog hebt voor detail.
Persoonlijke motivatie: Schrijf een overtuigende motivatie in de 'ik-vorm’, waarin je kort en bondig ingaat op de scope van de opdracht. Licht puntsgewijs toe hoe jij aansluit bij de gestelde eisen en wensen.
Beschikbaarheid: Vermeld per wanneer je beschikbaar bent, hoeveel uren per week je kunt werken en of je vakantieplannen hebt.
Tarief of maandsalaris: Vermeld je uurtarief (exclusief BTW) of maandsalaris, specifiek voor deze opdracht, inclusief reis- en eventuele verblijfskosten.
N.B.
Voor deze opdracht werk je uitsluitend met ons samen. Dit betekent dat je je niet via andere intermediairs voor dezelfde opdracht inschrijft. Zo voorkomen we verwarring in het selectieproces en maximaliseren we jouw kansen.
Onvolledige aanbiedingen kunnen we niet in behandeling nemen.
Wij houden je op de hoogte van elke stap in het selectieproces: Heb je vragen? Wij zijn er om ze te beantwoorden.
Trefwoorden: Solution Architect Data, Solution, Architect, Data
OPDRACHTGEVER:
bedrijfsnaam:
ICQ Groep
contactpersoon:
Richard Altena
type:
ZZP, freelance, interim vacature
locatie:
Den Haag
provincie:
Zuid-Holland
uurtarief:
marktconform
ICQ Groep
contactpersoon:
Richard Altena
type:
ZZP, freelance, interim vacature
locatie:
Den Haag
provincie:
Zuid-Holland
uurtarief:
marktconform
start project:
1 mei 2025
referentie:
ITC-5851-B
duur opdracht:
6 maanden
uren per week:
36 uur
publicatiedatum:
23-04-2025 13:38:16
1 mei 2025
referentie:
ITC-5851-B
duur opdracht:
6 maanden
uren per week:
36 uur
publicatiedatum:
23-04-2025 13:38:16